Zde můžete komisi poslat jakkékoli připomínky či náměty, nebo si prohlédnout zprávy ostatních návštěvníků.

Zpět na stránky komise

Komentáře:

Jméno:Cekota Antonín
Předmět:odpověď: Úprava ulice Ve svahu I
Datum:27. 03. 2020 12:40

Stavební firmy také pociťují dopady situace vč. úbytku zahr.pracovníků. Proto mám obavu, že potřetí bychom sem už nikoho nedostali anebo za jiné peníze. Ulice U potoka bude uzavřena pouze od 14.4. cca 5 dní - záleží na počasí. Na titulce je aktualizovaná informace.

Jméno:Čestmír Vicherek
Předmět:Úprava ulice Ve svahu I
Datum:25. 03. 2020 13:50

Dobrý den, chápu, že se okolnosti spikly proti dobrému úmyslu, ale osobně nesouhlasím s uzavřením vjezdu do ulice U potoka za současné epidemiologické situace a vládou vyhlášeného stavu nouze. Nechci tu akci vyloženě zablokovat, ale apeluji na vás, aby se pokud možno realizovala až ve chvíli, kdy se míra dalších komplikací sníží na běžnou úroveň. Nebo alespoň zpřesněte termín realizace, potažmo uzávěry. Děkuji za pochopení.

Jméno:Cekota Antonín
Předmět:odpověď: Úprava ulice Ve svahu I
Datum:23. 03. 2020 15:28

Dobrý den, snad je jasné, že taková akce se neplánuje z týdne na týden. Bohužel ve chvíli (říjen 2019 a leden t.r.), kdy se domlouval březnový termín zahájení stavby (v pořadí již třetí!!), tak žádný, ani chorý mozek, nemohl tušit co se bude dít. Opravu se snažíme načasovat poslední 4 roky a pokud mám informace, tak všichni obyvatelé ul.Ve svahu I si naopak přejí, aby se už začalo. Situace se mění z hodiny na hodinu, uvidíme co bude.

Jméno:Pavel Miča
Předmět:Úprava ulice Ve svahu I
Datum:22. 03. 2020 16:56

Dobrý den, který chorý mozek načasoval opravu komunikace na tuto dobu, a nepřímo ohrozil obyvatelé 18 domů koronavirem, protože jezdí do zaměstnání schválně svým vozem, aby se vyhnuli nákaze ? Nepochopitelná nezodpovědnost !!!

Jméno:Šesták
Předmět:Pomnk padlých v 1.světové válce
Datum:15. 11. 2015 17:05

Dobrý den.Na pomníku padlých v 1.světové válce není deska s foto a jmény padlých jaroslavských rodáků. Můžete, prosím, sdělit důvod k jejímu odstranění? Děkuji předem.