Zde můžete komisi poslat jakkékoli připomínky či náměty, nebo si prohlédnout zprávy ostatních návštěvníků.

Zpět na stránky komise

Komentáře:

Jméno:Marcela
Předmět:akce které Jaroslavice čekají
Datum:03. 05. 2023 12:03

Dobrý den, byla bych ráda jako člen Jaroslavické Besedy, která pomáhá s organizací Jaroslavické Annenské pouti, aby byl přidán odkaz Besedy na tyto webové stránky, aby všichni občané Jaroslavic, měli přehled o aktivitách a činnosti Besedy, potažmo jednotlivých dobrovolných spolků v Jaroslavicích. Jak jsem si tady četla, je cílem těchto stránek informovat občany také o konaných akcí, proto bych navrhovala zveřejnit plánovaný kalendář akcí za všechny spolky. Moc vám děkuji za odpověď. S přáním pěkného dne, Marcela Nováková

Jméno:Jana
Předmět:Oprava cesty jaro slavice Dráhy -paseky
Datum:02. 05. 2023 07:58

Dobrý den rada bych vás požádala o opravu cesty na Jaroslavických pasekách. Cesta je v hrozném stavu samá díra. Měl by se na to někdo podívat a né ji opravovat jen když jede barumka.

Jméno:správce stránek
Předmět:Re: aktualizace stránek
Datum:15. 10. 2022 21:00

Dobrý den, je nám líto, ale veřejný archiv hlášení na našich stránkách je nyní mimo naše technické možnosti. Stará hlášení naleznete jak na našem Facebooku (facebook.com/Jaroslavice/), tak i na oficiálních stránkách města Zlína (zlin.eu/hlaseni-mistniho-rozhlasu-7). Také se na eepurl.com/bvmkSL můžete přihlásit k odběru hlášení - budete je dostávat pravidelně do Vaší emailové schránky.

Jméno:Eva Rozehnalová
Předmět:aktualizace stránek
Datum:07. 10. 2022 12:41

Po dlouhé době jsem se podívala na stránky Jaroslavice, chtěla jsem si přečíst hlášení místního rozhlasu, marně...

Jméno:To má být vtip?
Předmět:Dyslektik nebo ignorant?
Datum:04. 08. 2021 18:57

Radost, že konečně došlo k odstranění odpadu z altánu, brzy vystřídalo obrovské zklamání po otevření žlutého kontejneru na plasty. Byl totiž plný onoho zmíněného odpadu. Problém není ani tak v tom, že tento odpad zabral téměř celou kapacitu kontejneru, jako spíše skutečnost, že šlo o směsný odpad (mimo jiné obsahoval i sklo nebo plechovky). Proto se nabízí otázka. Je osoba pověřená odstraněním odpadu neschopna porozumět psanému textu, rozpoznávat barvy a schází jí elementární znalosti ohledně určení jednotlivých nádob na tříděný odpad nebo je takový ignorant, že i navzdory této znalosti se zcela bezostyšně zbavil směsného odpadu do kontejneru určeného na plasty čistě pro své pohodlí? Takto tedy ne, vážení! Občané až do pravidelného odvozu nádob Technickými službami Zlín mohou v prostoru návsi nahlédnout do žlutého kontejneru, aby se podívali jakou představu má někdo z Komise místní části či jí pověřených osob představu o třídění odpadu.