Zde můžete komisi poslat jakkékoli připomínky či náměty, nebo si prohlédnout zprávy ostatních návštěvníků.

Zpět na stránky komise

Komentáře:

Jméno:správce stránek
Předmět:Re: aktualizace stránek
Datum:15. 10. 2022 21:00

Dobrý den, je nám líto, ale veřejný archiv hlášení na našich stránkách je nyní mimo naše technické možnosti. Stará hlášení naleznete jak na našem Facebooku (facebook.com/Jaroslavice/), tak i na oficiálních stránkách města Zlína (zlin.eu/hlaseni-mistniho-rozhlasu-7). Také se na eepurl.com/bvmkSL můžete přihlásit k odběru hlášení - budete je dostávat pravidelně do Vaší emailové schránky.

Jméno:Eva Rozehnalová
Předmět:aktualizace stránek
Datum:07. 10. 2022 12:41

Po dlouhé době jsem se podívala na stránky Jaroslavice, chtěla jsem si přečíst hlášení místního rozhlasu, marně...

Jméno:To má být vtip?
Předmět:Dyslektik nebo ignorant?
Datum:04. 08. 2021 18:57

Radost, že konečně došlo k odstranění odpadu z altánu, brzy vystřídalo obrovské zklamání po otevření žlutého kontejneru na plasty. Byl totiž plný onoho zmíněného odpadu. Problém není ani tak v tom, že tento odpad zabral téměř celou kapacitu kontejneru, jako spíše skutečnost, že šlo o směsný odpad (mimo jiné obsahoval i sklo nebo plechovky). Proto se nabízí otázka. Je osoba pověřená odstraněním odpadu neschopna porozumět psanému textu, rozpoznávat barvy a schází jí elementární znalosti ohledně určení jednotlivých nádob na tříděný odpad nebo je takový ignorant, že i navzdory této znalosti se zcela bezostyšně zbavil směsného odpadu do kontejneru určeného na plasty čistě pro své pohodlí? Takto tedy ne, vážení! Občané až do pravidelného odvozu nádob Technickými službami Zlín mohou v prostoru návsi nahlédnout do žlutého kontejneru, aby se podívali jakou představu má někdo z Komise místní části či jí pověřených osob představu o třídění odpadu.

Jméno:znepokojený
Předmět:občan
Datum:04. 08. 2021 10:17

Vidím, že zamyšlení nad loňským příspěvkem neproběhlo. Plně souhlasím s výzvou k odstranění odpadu na návsi. A ke zbytku snad ani nemá smysl se vyjadřovat. Škoda slov. Chytrému napověz...

Jméno:TS Zlín to za vás neudělá
Předmět:odpad
Datum:02. 08. 2021 13:39

Ani trochu se nestydíte? Týden po pouti a stále není uklizeno. Točit pivo, to by vám šlo, když jsou za to peníze. Ale vypořádat se s následky se už nějak nikomu nechce. Takže dávám jasnou výzvu tak, aby to pochopili všichni: UKLIĎTE SI PO SOBĚ TEN BORDEL NA NÁVSI! Lidé, kteří chodí kolem vážně nepotřebují každý den vidět takovou nevzhlednou připomínku neschopnosti či lajdáctví organizátorů. Nemluvě o tom, že obyvatelé jsou vyzýváni, aby nevytvářeli černé skládky. To ale asi neplatí pro vyvolené z KMČ, že?